Святий «оселиться» у Великій лаврській дзвіниці, яка нещодавно була відкрита для вільного доступу для киян та гостей міста
З 1 грудня у Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» розпочне роботу резиденція Святого Миколая.

Про це повідомляє пресслужба нацзаповідника.
«Всі охочі зможуть не лише написати листа Святому Миколаю, а й випробувати чарівну силу арки бажань, ставши під нею і загадавши свої найзаповітніші прагнення. Також відвідувачам резиденції вдасться зустрітися зі Святим Миколаєм та зробити фото на згадку», – обіцяють у музеї.
Резиденція розташовуватиметься у найвищій історичній точці Києва – Великій лаврській дзвіниці, в якій нещодавно було завершено реставраційні роботи, що тривали з 2012 року.
Помешкання Святого Миколая прикрасять різдвяно-новорічні витвори митців Національної спілки художників України, Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, оригінальні твори Асоціації майстрів клаптикового шиття України (Ukrainian Quilter’s Association) та дитячі малюнки художньої студії «Маленький принц».
Через воєнний стан прийом відвідувачів у день відкриття (1 грудня о 14:00) буде відбуватися виключно за запрошеннями. У подальшому резиденція працюватиме щосуботи та щонеділі, а також 6, 19 та 25 грудня, з 11:00 до 16:00.
Відвідування груп можливе за попереднім замовленням (з середи до п’ятниці) за телефонами: (044) 406-63-59; 406-63-66; 050-276-00-94.
Читайте також: Чобіток для Миколая»: музей історії України проведе майстер-клас для дітей.