Головна НовиниУ листопаді відімкнень електрики і застосування графіків не планується – Міненерго
У листопаді вимкнень електрики не буде.

У листопаді відімкнень електрики і застосування графіків не планується – Міненерго

Фото: ДТЕК Київські електромереж

Автор kashtan NEWS

Міністерство енергетики спростовує інформацію про застосування планових відімкнень електроенергії у листопаді

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

«Обмеження побутових споживачів не передбачається в жодному з регіонів України. Звертаємо вашу увагу на те, що інформація про нібито відімкнення є частиною інформаційної війни з боку країни-терориста росії. Із закінченням минулого опалювального зимового періоду цю інформацію намагались поширювати різні псевдоексперти. Проте відімкнень не відбулося ані в березні, ані у жовтні», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що взимку працюватимуть усі блоки атомних електростанцій, що розташовані на підконтрольній території України. За потреби  запускатимуться й додаткові потужності інших електростанцій.

«Наголошуємо: відімкнення можливі виключно у разі масованих ворожих обстрілів, і, як наслідок, пошкоджень енергетичного обладнання», – підкреслили в Міненерго.

Читайте також: у жовтні 2023-го голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький натякнув українцям, що придбання автономних систем живлення для домашнього використання може бути непоганою ідеєю. Енергетики вельми слушно радять готуватися до будь-яких сценаріїв взимку – адже невідомо, скільки ракет росія зможе накопичити до зими і наскільки інтенсивними будуть обстріли української інфраструктури.

Вам також може сподобатися