Міністерство енергетики спростовує інформацію про застосування планових відімкнень електроенергії у листопаді
Про це повідомляє пресслужба міністерства.
«Обмеження побутових споживачів не передбачається в жодному з регіонів України. Звертаємо вашу увагу на те, що інформація про нібито відімкнення є частиною інформаційної війни з боку країни-терориста росії. Із закінченням минулого опалювального зимового періоду цю інформацію намагались поширювати різні псевдоексперти. Проте відімкнень не відбулося ані в березні, ані у жовтні», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що взимку працюватимуть усі блоки атомних електростанцій, що розташовані на підконтрольній території України. За потреби запускатимуться й додаткові потужності інших електростанцій.
«Наголошуємо: відімкнення можливі виключно у разі масованих ворожих обстрілів, і, як наслідок, пошкоджень енергетичного обладнання», – підкреслили в Міненерго.
Читайте також: у жовтні 2023-го голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький натякнув українцям, що придбання автономних систем живлення для домашнього використання може бути непоганою ідеєю. Енергетики вельми слушно радять готуватися до будь-яких сценаріїв взимку – адже невідомо, скільки ракет росія зможе накопичити до зими і наскільки інтенсивними будуть обстріли української інфраструктури.