Головна Безпека“Укренерго” радить не позбавлятися генераторів

“Укренерго” радить не позбавлятися генераторів

Автор Kashtan News

Варто бути готовими до будь-яких сценаріїв цієї зими

Енергетики зроблять все можливе, щоб забезпечити ефективний та стабільний опалювальний сезон, ремонтуючи пошкоджене обладнання та модернізуючи інфраструктуру. Втім, немає жодних гарантій, що не буде перебоїв з постачанням тепла та електрики. У зв’язку з цим Укренерго закликає мешканців України, які мають генератори, перевірити їхній технічний стан і не викидати їх.

Про це йдеться на telegram-каналі Укренерго.

“Нам усім варто бути готовими до будь-яких сценаріїв цієї зими. Ніхто зараз не може сказати чи будуть блекаути, так само як і ніхто не може дати гарантію, що все буде нормально і ми спокійно, стабільно, в розслабленому режимі пройдемо зиму”,- наголосив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Він зазначив, що не треба поспішати позбавлятися генераторів, які врятували бізнес та домогосподарства цієї зими. Краще потурбуватися про їхній технічний стан та запастись додатковим паливом. «Ми будемо робити все, щоб ви не користувались генераторами взимку, але якщо буде треба, краще щоб вони були під рукою», – підкреслив керівник «Укренерго».

Минулої зими кожна українська ТЕЦ і ГЕС так чи інакше була атакована російськими загарбниками.

Фото з відкритих джерел.

Вам також може сподобатися