Комунальники ремонтуватимуть асфальтне покриття
З 4 до 31 серпня буде частково обмежено рух транспорту Столичним шосе.
Про це повідомляє КК «Київавтодор».
«Дорожники КП ШЕУ «Магістраль» ремонтуватимуть асфальтобетонне покриття двох крайніх правих смуг на ділянці від АЗС «Socar» до провулку Віто-Литовського у напрямку столиці», – йдеться у повідомленні.

Також з 4 до 8 серпня триватимуть ремонтні роботи на вулиці Остафія Дашкевича. Обмеження руху діятимуть на ділянці від вулиці Князя Романа Мстиславича до вулиці Чорних Запорожців з 8:00 до 20:00.

Читайте також: «Укрзалізниця» призначила додаткові рейси на популярних напрямках
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.