Росіяни заявляють про збиття семи ракет із десяти
У ГУР підтвердили ураження судноремонтного заводу, великого російського десантного корабля та підводного човна в тимчасово окупованому Севастополі в ніч проти 13 вересня.

Про це повідомляє РБК-Україна.
«Є пошкодження судноремонтного заводу ім. С. Орджонікідзе в місті Севастополі, зокрема обладнання. Якщо говорити про плавзасоби, то ми можемо зараз підтвердити ураження великого десантного корабля і підводного човна», – розповіли в розвідці.
Зі свого боку, в Повітряних Силах ЗСУ анонсували продовження ударів.
«А поки окупантів «штормить», і вони досі оговтуються від нічної бавовни у Севастополі, подякую пілотам Повітряних Сил Збройних Сил України за чудову бойову роботу! Далі буде…» – написав у своєму телеграм-каналі командувач Повітряними Силами Збройних Сил України, генерал-лейтенант Микола Олещук.
Раніше міноборони рф заявило про те, що вночі ЗСУ нанесли удар десятьма крилатими ракетами по судноремонтному заводу імені Орджонікідзе та трьома морськими безпілотниками по загону російських кораблів у Чорному морі. Як запевняють окупанти, всі безпілотники та сім ракет було знищено.
Як пише російський телеграм-канал SHOT, попередньо відомо про двох загиблих та 26 потерпілих працівників судноремонтного заводу.
Телеграм-канал Baza повідомляє про ураження великого десантного корабля «Мінск» та дизель-електричного підводного човна «Ростов-на-Дону», які знаходилися в сухих доках заводу.
Однак OSINT-аналітики, спираючись на дані супутникових знімків, припускають, що на території заводу могли бути пошкоджені великий десантний корабель «Ропуча» та підводний човен KILO (носій ракет «Калібр»).
Нагадаємо, 12 вересня окупанти здійснили низку невдалих атак на Донеччині та Запоріжжі.