Головна НовиниУ столичне сміттєзвалище хочуть закопати пів мільярда гривень
київспецтранс сміттєзвалище підгірці тендер

У столичне сміттєзвалище хочуть закопати пів мільярда гривень

ФОТО: tsn.ua

Автор Kashtan News

Роботи триватимуть понад рік

Приватне акціонерне товариство  «Київспецтранс» оголосило тендер «ціною питання» у пів мільярда гривень на переоснащення сміттєзвалища № 5, яке розташоване поблизу села Підгірці Обухівського району Київської області.

Відповідна інформація розміщена на сайті закупівель Prozorro.

«Реконструкція та технічне переоснащення полігону твердих побутових відходів № 5 в с. Підгірці Обухівського району Київської області. Рекультивація ділянки № 1» (Коригування)», — йдеться в оголошенні.

Як зазначається, очікувана вартість реконструкції сягатиме 557 490 482,00 UAH з ПДВ.

Складається враження, що «Київспецтранс» чомусь дуже поспішає провести тендер. Адже інформацію про його проведення було розміщено на сайті 25 липня, а сам конкурс хочуть провести вже 2 серпня.

Водночас строк виконання робіт має скласти 15 місяців з дати підписання договору.

Як повідомлялося, у столиці Комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» оголосило конкурс на демонтаж будівлі цеху №5 колишнього заводу «Більшовик» за 93 млн грн у рамках проведення реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Вам також може сподобатися