Із 1 вересня розпочався новий навчальний рік
У Київському метрополітені упродовж минулого тижня на пів мільйона пасажирів зріс пасажиропотік.
Про це повідомляє пресслужба столичної підземки.
«Минулого тижня столичний метрополітен перевіз понад 5 мільйонів пасажирів, із яких більше мільйона — пільговики», — розповіли працівники метрополітену.
Водночас треба зауважити, що ще тижнем раніше столичною підземкою скористалося майже 4,5 мільйона пасажирів.
Також минулого тижня більше 8 600 людей, із яких 762 дитини, використали станції метро як укриття під час повітряних тривог.
Як повідомлялося, Варшава передала для потреб київського метрополітену шість вагонів.