Головна НовиниУ столичній підземці побільшало пасажирів
У київському метро з 1 вересня зріс пасажиропотік.

У столичній підземці побільшало пасажирів

ФОТО: КП "Київський метрополітен" / Facebook

Автор Kashtan News

Із 1 вересня розпочався новий навчальний рік

У Київському метрополітені упродовж минулого тижня на пів мільйона пасажирів зріс пасажиропотік.

Про це повідомляє пресслужба столичної підземки.

«Минулого тижня столичний метрополітен перевіз понад 5 мільйонів пасажирів, із яких більше  мільйона — пільговики», — розповіли працівники метрополітену.

Водночас треба зауважити, що ще тижнем раніше столичною підземкою скористалося майже 4,5 мільйона пасажирів.

Також минулого тижня більше 8 600 людей, із яких 762 дитини, використали станції метро як укриття під час повітряних тривог.

Як повідомлялося, Варшава передала для потреб київського метрополітену шість вагонів.

Вам також може сподобатися