Головна НовиниУ столиці «чорний газовик» обкрадав пенсіонерів
київ затримання шахрая-газовика ошукував пенсіонерів

У столиці «чорний газовик» обкрадав пенсіонерів

ФОТО: ГУ НП України в м. Києві

Автор Kashtan News

Порушник заходив у квартири та забирав гроші нібито за заміну газових лічильників

Столична поліція затримала молодого чоловіка, який під виглядом співробітника газової служби входив у довіру до пенсіонерів та забирав їхні заощадження.

Про це повідомляє ГУ НП України у м. Києві.

«Жінка-заявниця розповіла правоохоронцям, що відчинила незнайомцю двері, бо він представився фахівцем газової служби й запропонував поміняти лічильник. Киянка погодилася, взяла необхідну суму, але згодом сказала чоловіку, що розрахується з ним за фактом виконання робіт. У відповідь порушник вихопив у неї з рук 2 000 гривень та втік», — ідеться в повідомленні.

Для встановлення особи зловмисника долучилися оперативники столичного главку, працівники відділу кримінальної поліції територіального підрозділу, а також аналітики управління кримінального аналізу.

У результаті поліцейські затримали підозрюваного неподалік від місця скоєння злочину. Ним виявився місцевий мешканець, 1996 року народження.

Під час поверхневої перевірки поліцейські знайшли в чоловіка речові докази, зокрема, дві тисячі гривень та бейдж на ім’я нібито фахівця газової служби, до якого він вклеїв власне фото.

Наразі встановлено, що від шахрая потерпіло 11 пенсіонерів. Слідчі дії тривають.

Стосовно затриманого відкрито кримінальне провадження за грабіж, скоєний в умовах воєнного стану, а суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.

Нагадаємо, телефонні шахраї вигадали нову тактику: тепер вони намагаються виманити у своїх жертв дані, за якими потім проводять віддалену заміну SIM-карт.

Вам також може сподобатися