За передачу у «жебрацьке рабство» людини з інвалідністю чоловік отримав 10 000 гривень
Правоохоронці затримали хмельничанина, який «продавав» жебраків до Києва.
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.
«За даними слідства, підозрюваний, користуючись уразливим станом місцевого жителя, який є інвалідом 3 групи, планував передати його для зайняття жебрацтвом у Києві. Коли чоловік відмовився, пригрозив фізичною розправою», – йдеться у повідомленні.
За передачу своєї жертви «замовнику» чоловік отримав 10 000 гривень і запропонував і далі підшуковувати для жебрацтва людей з інвалідністю.
Зловмиснику повідомлено про підозру за фактом торгівлі людьми (ч. 1 ст. 149 КК України). Зараз вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу, повідомили в ОГПУ.
Нагадаємо, у столиці викрито масштабну схему торгівлі дітьми за участю репродуктивних клінік.