Головна НовиниХодили в один дитсадок: троє дітей у Деснянському районі захворіли на сальмонельоз

Ходили в один дитсадок: троє дітей у Деснянському районі захворіли на сальмонельоз

Автор Каштан Куру

Маленьких постраждалих ушпиталили

Троє маленьких мешканців Деснянського району госпіталізовані з сальмонельозом.

Про це повідомили у Київському міському центрі контролю та профілактики хвороб.

«4.08.2023 до ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ» надійшло 3 екстрених повідомлень про захворювання гострою кишковою інфекцією у дітей, які мешкають та відвідують дошкільний навчальний заклад у Деснянському районі м. Києва. За попередньою інформацією всі випадки захворювання, ймовірно, пов’язані з неякісним харчуванням дітей у закладі», – йдеться у повідомленні.

Зараз всі троє дітлахів перебувають на лікуванні в медичних закладах міста. Фахівці провели обстеження і виявили Salmonella typhimurium – збудника сальмонельозу.

Центр контролю та профілактики хвороб проінформував ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві та Департамент охорони здоров’я КМДА. Розпочато епідеміологічне розслідування.

Нагадаємо, у липні сальмонельозом заразилися мати та двоє дітей, які напередодні святкували день народження.

Вам також може сподобатися