Головна НовиниУ столиці запускають автобусний маршрут, який скасували ще на початку повномасштабної війни

У столиці запускають автобусний маршрут, який скасували ще на початку повномасштабної війни

ФОТО: КП «Київпастранс»

Автор Kashtan News

Автобуси курсуватимуть від вулиці Сирецької до метро «Дорогожичі»

З суботи, 2 вересня, у Києві відновляє роботу автобусний маршрут № 36 «Вулиця Сирецька – станція метро «Дорогожичі».

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Маршрут було тимчасово закрито ще на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Тепер автобуси, як і раніше, знов ходитимуть за звичною схемою руху.

Нагадаємо, також у столиці запустили новий автобусний маршрут, який курсуватиме від метро «Харківська» до метро «Театральна».

Вам також може сподобатися