319
Автобуси курсуватимуть від вулиці Сирецької до метро «Дорогожичі»
З суботи, 2 вересня, у Києві відновляє роботу автобусний маршрут № 36 «Вулиця Сирецька – станція метро «Дорогожичі».
Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.
Маршрут було тимчасово закрито ще на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Тепер автобуси, як і раніше, знов ходитимуть за звичною схемою руху.
Нагадаємо, також у столиці запустили новий автобусний маршрут, який курсуватиме від метро «Харківська» до метро «Театральна».