Головна НовиниУ столиці збільшується захворюваність на ковід

У столиці збільшується захворюваність на ковід

Фото: ілюстративне з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

За тиждень до лікарень потрапило двадцять киян

З 21 до 27 жовтня в  Києві було зареєстровано 167 випадків коронавірусу.

Це на 48  більше, ніж за попередній тиждень, повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб.

«Загальна кількість госпіталізованих осіб протягом останнього тижня спостереження становила 20 осіб, із них 2 дітей. За останній тиждень не зареєстровано летальних випадків внаслідок ускладнень, викликаних COVID-19», – уточнили в Центрі.

Загалом у столиці з 1 січня 2024 року зареєстровано 12 795 випадків коронавірусу та 79 смертей від його ускладнень.

Читайте також: Стало відомо, скільки киян перехворіли на кашлюк цього року

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися