Про те, як змінилась мотивація новобранців розповів фахівець з рекрутингу Третьої окремої штурмової бригади з позивним «Дєд»
В студії ютуб-проєкту «Каштан інтерв’ю» воїн сказав, сьогодні до рекрутингового центру підрозділу здебільшого приходить молодь. “Більшість, відсотків 80, напевно, хочуть штурмувати… Тобто молоді хлопці хочуть саме воювати. Більш старші люди, кому уже 30+, також є. Хтось із них також воліє воювати, але, як правило, їм вже за 35, під 40 років уже є певні проблеми зі здоров’ям. Тому такі люди просяться, скажімо, у роту вогневої підтримки, наприклад. Тобто, щоб не на самий передній край, а десь подалі”.
Співрозмовник вважає, що чоловіками, яким 40 і більше років, війну не виграти. Тобто повинні воювати молоді, на його переконання. «Я просто знаю, бачу, як воюють молоді хлопці, а як воюють ті, кому 50+. І це дуже велика різниця, – говорить воїн. – Молодь набагато швидше навчається, набагато швидше відновлюється. Вона вічайдушніша, сміливіша. А старші чоловіки десь бояться, водночас молодь більш енергійна”.
Докладніше дивіться в новому випуску ютуб-проєкту «Каштан. інтерв’ю»
Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.