Серед звільнених – військовослужбовці ЗСУ, нацгвардійці та прикордонники
У вівторок, 6 травня, між Україною та РФ відбувся обмін полоненими за формулою «205 на 205».

«Сьогодні Україна повернула 205 воїнів. Молоді хлопці й дорослі чоловіки з майже всіх видів і родів військ. Захисники Маріуполя та оборонці всієї лінії фронту. Вони були розкидані по багатьох російських регіонах, увʼязнені тюремною системою з єдиним завданням: знущання і знищення людяності», – повідомив у своєму телеграм-каналі Президент України Володимир Зеленський.
Він подякував усім, хто працював над цим обміном.

«Дякую партнерам, передусім Обʼєднаним Арабським Еміратам, за посередництво й допомогу. Дякую тим, хто небайдужий і продовжує говорити про українців у полоні. Щодня ми боремося за наших людей. Обовʼязково зробимо все, щоб повернути кожного й кожну», – пообіцяв Володимир Зеленський.
За даними Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, серед звільнених воїнів – представники Військово-морських сил, Повітряних сил, Десантно-штурмових військ, Сил ТрО, а також Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.
Читайте також: Обстріли та понад сто пожеж за тиждень: у ДСНС розповіли, скількох киян удалося врятувати
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.