Головна НовиниУкраїнські спортсмени поїдуть на Олімпіаду з кіберспорту

Українські спортсмени поїдуть на Олімпіаду з кіберспорту

Фото: ілюстративне з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

Перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в  Саудівській Аравії

Міжнародний олімпійський комітет оголосив про партнерство з Національним олімпійським комітетом Саудівської Аравії щодо проведення перших Олімпійських ігор із кіберспорту в 2025 році в цій країні.

Олімпійські ігри з кіберспорту проводитимуться регулярно. Наразі невідомо, які саме відеоігри увійдуть до переліку дисциплін на Олімпіаді.

Відтепер розпочнеться робота з вибору міста та місця проведення перших Олімпійських ігор з кіберспорту, конкретного терміну  події, титулів, які будуть роізграні, кваліфікаційного процесу тощо.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Тим часом стало відомо, що чоловіча збірна України з дисципліни CS2 не тільки виборола слот на ЛАН фінал чемпіонату світу від IESF, але й здобула беззаперечну перемогу на Європейських кваліфікаціях, зазначає Федерація кіберспорту України.

Останній запеклий двобій зі збірною Туреччини закінчився реваншем наших спортсменів із рахунком 2:0. Тож, чоловіча збірна в складі Ярослава Буряка, Кирила Литвинова, Артема Капрана, Захара Сіледчука та Дениса Ляшенка

наприкінці року поїде до Саудівської Аравії, де буде змагатися з іншими найкращими збірними командами світу.

Читайте також: КІБЕРСПОРТ: УКРАЇНЦІ ОБУРЕНІ РІШЕННЯМ ДОПУСТИТИ РОСІЯН ДО ЗМАГАНЬ

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися