Перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії
Міжнародний олімпійський комітет оголосив про партнерство з Національним олімпійським комітетом Саудівської Аравії щодо проведення перших Олімпійських ігор із кіберспорту в 2025 році в цій країні.
Олімпійські ігри з кіберспорту проводитимуться регулярно. Наразі невідомо, які саме відеоігри увійдуть до переліку дисциплін на Олімпіаді.
Відтепер розпочнеться робота з вибору міста та місця проведення перших Олімпійських ігор з кіберспорту, конкретного терміну події, титулів, які будуть роізграні, кваліфікаційного процесу тощо.
Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.
Тим часом стало відомо, що чоловіча збірна України з дисципліни CS2 не тільки виборола слот на ЛАН фінал чемпіонату світу від IESF, але й здобула беззаперечну перемогу на Європейських кваліфікаціях, зазначає Федерація кіберспорту України.
Останній запеклий двобій зі збірною Туреччини закінчився реваншем наших спортсменів із рахунком 2:0. Тож, чоловіча збірна в складі Ярослава Буряка, Кирила Литвинова, Артема Капрана, Захара Сіледчука та Дениса Ляшенка
наприкінці року поїде до Саудівської Аравії, де буде змагатися з іншими найкращими збірними командами світу.
Читайте також: КІБЕРСПОРТ: УКРАЇНЦІ ОБУРЕНІ РІШЕННЯМ ДОПУСТИТИ РОСІЯН ДО ЗМАГАНЬ
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.