Головна СпортУкраїнські тенісистки більше не виступатимуть у Монреалі
українські тенісистки залишили змагання турнір монреаль

Українські тенісистки більше не виступатимуть у Монреалі

ФОТО: ITF

Автор Kashtan News

Останні дві спортсменки зійшли з дистанції

Українські тенісистки у повному складі припинили виступи на турнірі WTA1000, що проходить у канадському Монреалі — останніми змагання залишили  Марта Костюк та Леся Цуренко.

Про це повідомляє Суспільне спорт.

Як зазначається, канадський турнір розпочався для українок відразу з двох поразок. Спершу змагання залишила Ангеліна Калініна, яка програла у двох сетах американці Слоан Стівенс. Через деякий час невдача спіткала й Еліну Світоліну, яка поступилася іншій представниці США — Данієль Коллінс.

Потрібно зазначити, що заключні матчі у першому колі мали провести Марта Костюк та Леся Цуренко. Однак на корт вийшла лише одна Костюк, оскільки Цуренко, яка подолала перед цим два раунди кваліфікації, знялася з нього через стару травму ліктя.

Як повідомлялося, перша ракетка України з тенісу Еліна Світоліна обіграла російську «нейтральну» тенісистку Дарію Касаткіну та вийшла до чвертьфіналу турніру серії WTA500 у Вашингтоні.

Вам також може сподобатися