Останні дві спортсменки зійшли з дистанції
Українські тенісистки у повному складі припинили виступи на турнірі WTA1000, що проходить у канадському Монреалі — останніми змагання залишили Марта Костюк та Леся Цуренко.
Про це повідомляє Суспільне спорт.
Як зазначається, канадський турнір розпочався для українок відразу з двох поразок. Спершу змагання залишила Ангеліна Калініна, яка програла у двох сетах американці Слоан Стівенс. Через деякий час невдача спіткала й Еліну Світоліну, яка поступилася іншій представниці США — Данієль Коллінс.
Потрібно зазначити, що заключні матчі у першому колі мали провести Марта Костюк та Леся Цуренко. Однак на корт вийшла лише одна Костюк, оскільки Цуренко, яка подолала перед цим два раунди кваліфікації, знялася з нього через стару травму ліктя.
Як повідомлялося, перша ракетка України з тенісу Еліна Світоліна обіграла російську «нейтральну» тенісистку Дарію Касаткіну та вийшла до чвертьфіналу турніру серії WTA500 у Вашингтоні.