Починаючи з 24 березня на автомобільних дорогах країни запрацюють ще 40 комплексів автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху
36 з них запрацюють вперше в нових місцях та чотири прилади відновлять роботу, повідомляє Патрульна поліція України.
Зокрема, у Київській області це: на 14 км+116 автодороги Р-01, напрямок спрямування приладу м. Обухів; на 101 км+350 автодороги М-03, напрямок спрямування приладу м. Харків; на 49 км+700 автодороги М-06, напрямок спрямування приладу с. Калинівка; на 27 км+371 автодороги Р-02, напрямок спрямування приладу м. Київ; на 28 км+518 автодороги Р-02, напрямок спрямування приладу с. Лютіж;
Розташування всіх комплексів можна переглянути тут https://surl.li/ywliha
Читайте також: Кияни підказали спосіб встановлення відеокамер на дорогах міста
Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.