Головна СоціумВеселі цукерки: у Києві вилучили посилку з наркотиками із США
київська митниця канабіс цукерки вилучення

Веселі цукерки: у Києві вилучили посилку з наркотиками із США

ФОТО: Київська митниця

Автор Kashtan News

Митники  знайшли сильнодіючі заборонені речовини

Київські митники упередили незаконне ввезення в Україну у міжнародному поштовому відправленні зілля канабісу, самокруток, цукерок і горіхів, а ще електронних цигарок і картриджів із вмістом заборонених речовин.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Київська митниця.

«У відправленні, яке прямувало зі США до України на адресу отримувача з  Черкас, митники виявили 45 різних пакунків, деякі з них містили написи і символи,  характерні для нарковмісних товарів», — ідеться у повідомленні.

За даними з відкритих джерел, виявлені цукерки містять «високоякісний екстракт каннабідіолу з натуральними ароматизаторами». А трав’яні суміші — не що інше, як «сильнодіючий сорт марихуани, отриманий шляхом схрещування». Мовляв, його обирають пацієнти, які вживають медичну марихуану.

Вміст іноземного відправлення було скеровано на експертизу. Вона засвідчила, що в кожному з  предметів і речовинах містяться речовини, обіг яких, як і пересилання у міжнародних поштових відправленнях, заборонено.

Зокрема, йдеться про канабіс та смолу канабісу, а також про особливо небезпечну психотропну речовину тетрагідроканабінол.

Усі нарковмісні пристрої та речовини вилучено.

Як повідомлялося, Київська митниця запобігла вивезенню до США старовинної ікони кінця ХІХ — початку ХХ століття «Богоматір Смоленська», яку намагалися переслати поштовим відправленням.

Вам також може сподобатися