Головна КультураВід Кличка вимагають відновлення знищеної історичної будівлі
Мешканці Києва вимагають від місцевої влади відновити знищений забудовниками старовинний будинок земської управи.

Від Кличка вимагають відновлення знищеної історичної будівлі

Фото: Дмитро Перов/Facebook

Автор kashtan NEWS

Кияни почали збір підписів

Мешканці Києва вимагають від міської влади відновити знищений забудовниками старовинний будинок земської управи на вулиці Рейтарській, 37 а.

Відповідна петиція з цього приводу міститься на офіційному сайті Київради.

«Просимо забов‘язати компанію забудовника «НЕСТ» відновити незаконно пошкодженний будинок на вулиці Рейтарській 37а, 37а‘», — закликають автори петиції.

Вони нагадують, що будинок Київського повітового земства було зведено в 1913 році, і він є пам‘яткою історії і архітектури місцевого значення, що засвідченно Управлінням охорони культурної спадщини та Міністерством культури і інформаційної політики України.

Як повідомлялося, мешканці Києва просять столичну владу зупинити офіційну підтримку органами місцевого самоврядування створення нових муралів до запровадження прозорого механізму залучення громади та експертного середовища до затвердження ескізів таких зображень.

Вам також може сподобатися