На ділянці ремонтуватимуть зливоприймальний колодязь
У п’ятницю, 29 серпня, буде частково обмежено рух транспорту Набережним шосе.

Про це повідомили в Комунальній корпорації «Київавтодор».
«Дорожники КП ШЕУ Печерського району ремонтуватимуть зливоприймальний колодязь поблизу пішохідного мосту. На ділянці, де триватимуть роботи, частково обмежать рух у напрямку від моста Метро до Поштової площі», – йдеться в повідомленні.
Обмеження триватимуть із 10:00 до 16:00.
Читайте також: Шукай об’їзд: на Подолі на тривалий час ускладниться рух жвавою вулицею
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.