Головна НовиниВід початку літа на столичних водоймах загинуло шестеро дорослих та одна дитина
київ нещасні випадки водойми

Від початку літа на столичних водоймах загинуло шестеро дорослих та одна дитина

ФОТО: ілюстративне з відкритих джерел

Автор Kashtan News

Найпоширеніша причина – нехтування правилами безпеки

З першого червня на водоймах Києва загинуло семеро осіб: шестеро дорослих та одна дитина.

Про це повідомили  в Головному управлінні ДСНС України в м. Києві.

«Найпоширеніша причина – це нехтування елементарними правилами безпеки. Люди не розраховують свої фізичні сили, вживають алкоголь – дуже багато випадків стається під впливом алкоголю. Під час відпочинку на водоймах алкоголь треба виключити взагалі – ні до купання, ні під час купання», – попередив начальник водолазно-рятувального відділення Олександр Туманов.

Також рятувальник підкреслив, що купатися на «диких» пляжах під час війни небезпечно – навіть у тих регіонах, де не велося активних бойових дій.

«Місцевість не обстежена, акваторія не обстежена, і вони можуть приховувати вибухонебезпечні предмети», – пояснив Олександр Туманов.

Нагадаємо, цього тижня водолазам ДСНС вдалося врятувати киянина, який невдало порибалив на Дніпрі.

Вам також може сподобатися