У Генштабі розповіли про ситуацію
Упродовж 20 листопада Збройні Сили України знищили майже 610 окупантів, 6 бронемашин, 4 артилерійські системи та РСЗВ, 7 БПЛА оперативно-тактичного рівня, крилату ракету, а також 8 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.
«Протягом доби 20 листопада відбулося 70 бойових зіткнень. Ворог завдав 5 ракетних, 10 авіаційних ударів та 20 ударів МЛРС по позиціях українських військ та 110 населених пунктах», — повідомили в Генштабі.
Як розповіли військові, на Куп’янському напрямку противник провів десять штурмових дій на околицях Синьківки та на сході Петропавлівки.
На Лиманському напрямку окупанти не проводили жодних наступальних операцій.
Водночас на Бахмутському напрямку українські захисники відбили 20 атак противника на околицях Кліщіївки, Андріївки та на схід від Південного.
Тим часом агресор не полишає надії оточити Авдіївку. Однак наступальні дії противника були безуспішними на схід від Новобахмутівки, Степового, Авдіївки та Первомайського, де Сили оборони України відбили 10 атак.
Водночас ворог провів 12 безуспішних штурмів у районах Мар’їнки, Побєди та Новомихайлівки.
На Шахтарському напрямку окупанти двічі безуспішно атакували підрозділи ЗСУ в районі Старомайорського, а під Запоріжжям так само без результату для себе провели штурмові дії поблизу Роботиного та на північний захід від Вербового.
Своєю чергою протягом минулої доби ВПС України завдали два авіаудари по місцях зосередження військ противника, а українські ракетні війська влучили в склад боєприпасів російських окупантів.
Як повідомлялося, упродовж 19 листопада Збройні Сили України знищили майже 640 окупантів, 4 танки, 2 бронемашини, 5 артилерійських систем та РСЗВ, 9 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 8 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.