У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті
Упродовж 1 січня Збройні Сили України знищили майже 810 окупантів, 7 танків, 13 бронемашин, 51 артилерійську систему та РСЗВ, засіб ППО, 53 БПЛА оперативно-тактичного рівня, крилату ракету, а також 42 одиниці автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
«Протягом доби 1 січня відбулось 64 бойових зіткнень. Ворог завдав 1 ракетний та 113 авіаційних ударів, а також 84 ударів МЛРС по позиціях українських військ та понад 120 населених пунктах», – повідомили в Генштабі.
Під Лиманом, Мар’їнкою та Шахтарськом у перший день нового року окупанти не проводили наступальних дій.
Між тим на Куп’янському напрямку українські захисники відбили 7 ворожих атак поблизу Синьківки та Петропавлівки.
Водночас на Бахмутському напрямку українські воїни відбили 10 атак противника біля Богданівки, Кліщіївки та Андріївки.
Під Авдіївкою Сили оборони України відбили 4 ворожі атаки в районах Новобахмутівки, Степового та ще 19 атак біля Первомайського та Невельського.
Разом з тим під Запоріжжям українські війська відбили 3 ворожі атаки біля Роботиного. А під Херсоном підрозділи ЗСУ продовжують розширювати плацдарм. Попри значні втрати, ворог не полишає свого наміру вивести українські війська з позицій. У результаті минулої доби противник здійснив 19 невдалих спроб штурму позицій Сил оборони України.
Своєю чергою ВПС України протягом 1 січня завдали авіаударів по 13 місцям зосередженнях військ противника. А українські ракетні війська уразили 1 місце зосередження військ, озброєння та військової техніки, 6 артилерійських систем, 3 систем протиповітряної оборони та 1 командний пост російських окупантів.
Нагадаємо, упродовж 31 грудня Збройні Сили України знищили майже 780 окупантів, 6 танків, 17 бронемашин, 18 артилерійських систем та РСЗВ, 2 засоби ППО, 66 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 47 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.