У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті
Упродовж 22 лютого Збройні Сили України знищили майже 1000 окупантів, 3 танки, 37 бронемашин, 51 артилерійську систему та РСЗВ, 2 засоби ППО, 32 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 45 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
«Протягом минулої доби відбулося 101 бойове зіткнення. Ворог завдав 3 ракетні та 83 авіаційні удари, здійснив 152 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та понад 140 населених пунктах», — повідомили в Генштабі.
Як розповіли військові, на Куп’янському напрямку ворог здійснив 5 спроб наступу в районі населеного пункту Синьківка Харківської області.
Водночас на Лиманському напрямку противник 14 разів атакував наші підрозділи в районах населених пунктів Терни та Ямполівка Донецької області.
Під Бахмутом Сили оборони відбили 16 атак противника в районах населених пунктів Андріївка, Богданівка, Іванівське, Кліщіївка та Торецьк Донецької області.
Тим часом на Авдіївському напрямку наші захисники відбили 10 атак ворога в районах населених пунктів Орлівка, Сєверне, Первомайське, Невельське.
На Мар’їнському напрямку підрозділи ЗСУ продовжують стримувати ворога в районах Новомихайлівки та Побєди Донецької області, де ворог 43 рази намагався прорвати оборону наших військ.
Між тим на Новопавлівському напрямку наші захисники відбили 3 атаки противника південніше Золотої Ниви Донецької області. А під Запоріжжям Сили оборони відбили 5 атак противника західніше Вербового та в районі Роботиного.
Під Херсоном українські воїни надалі продовжують утримання позицій та відбиття штурмів окупаційних військ. Так, протягом минулої доби, противник здійснив 5 штурмів позицій наших військ на лівобережжі Дніпра.

Своєю чергою, протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала удари по 6 районах зосередження особового складу та знищила 3 зенітні ракетні комплекси противника. А підрозділи ракетних військ уразили 4 райони зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, ліквідували логістичний хаб, 2 засоби протиповітряної оборони та наземну станцію управління БпЛА противника.
Як повідомлялося, упродовж 22 лютого Збройні Сили України знищили майже 1160 окупантів, 7 танків, 35 бронемашин, 46 артилерійських систем та РСЗВ, 2 засоби ППО, 36 БПЛА оперативно-тактичного рівня, крилату ракету, літак, а також 71 одиницю автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.