У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті
Збройні Сили України в ході контрнаступу в Донецькій області звільнили від російських окупантів село Андріївку.
Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.
«В ході десантно-штурмових операцій українські сили зайняли Андріївку (Донецька область), завдали ворогу значних втрат у живій силі та техніці», — повідомили в Генштабі.

Як розповіли військові, упродовж минулої доби, 14 вересня, Збройні Сили України знищили майже 470 окупантів, 13 танків, 4 бронемашини, 33 артилерійські системи та РСЗВ, 17 БпЛА оперативно-тактичного рівня, а також 34 одиниці автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.
Також 14 вересня було проведено 25 бойових залучень. Ворог завдав 2 ракетних, 59 авіаційних ударів, провів 56 атак MLRS по позиціях українських військ та цивільних цілях у 116 населених пунктах.
За інформацією українського Генштабу, на Бахмутському напрямку противник не залишає спроб прорвати оборону ЗСУ на околицях Богданівки. Своєю чергою, Сили оборони України мали частковий успіх на околицях Кліщіївки.
Н Авдіївсьокму та Мар’їнському напрямках противник провів невдалі наступи на околицях Ласточкиного та Авдіївки. Там, протягом минулої доби ворог зробив майже 10 невдалих спроб витіснити українські підрозділи з позицій.
Крім того, всі ворожі атаки на околицях Мар’їнки призвели до значних втрат живої сили і техніки окупантів.
На Мелітопольському напрямку Сили оборони України продовжують наступальну операцію, завдаючи ворогові значних втрат поблизу Вербового, в Запорізькій області.
На Херсонському напрямку Сили оборони України продовжують вести контрбатарейний вогонь, знищувати склади постачання та успішно наносять удар по тилу противника.
А Повітряні сили України за минулу добу завдали 10 авіаударів по зосередженню військ, озброєння та військової техніки противника.

Своєю чергою війська ракетних, артилерійських та безпілотних зенітних систем України уразили командний пункт, 3 зенітні ракетні системи, 5 артилерійських систем та склад боєприпасів окупантів.
Як повідомлялося, упродовж 13 вересня Збройні Сили України знищили майже 620 окупантів, 15 танків, 18 бронемашини, 45 артилерійських систем та РСЗВ, 47 БпЛА оперативно-тактичного рівня, корабель і підводний човен, а також 19 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.