Задля своєї оборудки посадовець підробив акт прийому-передачі
Колишньому першому заступнику директора КП УЗН Подільського району столиці повідомили про підозру у розтраті коштів у великих розмірах в умовах воєнного стану.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури
За даними слідства, у березні 2022 року посадовець вилучив з сейфу начальника ремонтно-механізованої частини талони на 9,5 тис. літрів пального нібито для передачі військовим.
«У подальшому підозрюваний підписав підроблений акт прийому-передачі паливно-мастильних матеріалів військовій частині, а насправді розпорядився ними на власний розсуд. Відповідно до висновку економічної експертизи КП УЗН Подільського району м. Києва спричинено збитки на загальну суму близько 230 тис. грн», – розповіли у прокуратурі.
Екс-чиновнику повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України. Слідство триває.
Читайте також: Псевдоволонтерка ошукала півтора десятка громадян