Українка Ярослава Магучіх виграла фінал зі стрибків у висоту на світовій першості в угорському Будапешті
Вона стала єдиною з учасниць фіналу, яка взяла висоту 2.01 м. В боротьбі за золоту нагороду Ярослава обійшла двох представниць Австралії, які завершили змагання на позначці 1.99 м.
Про це інформує Мінмолодьспорту України.
Магучіх також виконала олімпійський норматив на Ігри в Парижі-2024 (1.97 м).
Ярослава принесла збірній України перше за останні 10 років «золото» мундіалю в усіх легкоатлетичних дисциплінах і сама вперше в кар’єрі піднялася на найвищу сходинку світового п’єдесталу. До цього наша бронзова призерка Олімпійських ігор-2020 двічі здобувала «срібло» чемпіонатів світу на стадіонах і є чинною чемпіонкою світу у приміщенні.
21-річна спортсменка мешкає в місті Дніпро.
Вітаємо Ярославу Магучіх та тренерський склад із перемогою!