Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров повідомив, що після оголошення рішення про навчання «наживо» звільнилися понад 50 викладачів, які перебувають за кордоном
Про це ректор заявив в ефірі програми ««Укрінформ: вечірній стрім», відповідаючи на запитання, наскільки гостра проблема з викладацьким складом в університеті зараз.
«Ця проблема є і дуже гостра, тому що виїхали молоді викладачки з дітьми, діти пішли в школи, або середнього віку ( діти – ред.) пішли на навчання в універистети. І в нас за останній тиждень, коли ми оголосили, що будемо виходити «наживо», звільнилися понад 50 викладачів і викладачок, які живуть за кордоном». За словами Бугрова, найбільший відтік кадрів – в інституті філології.
Також він розповів, що сьогодні університет готує аспірантів, які згодом зможуть стати викладачами в університеті.
Як повідомляв kashtan NEWS, науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка вивчатимуть психічне здоров’я студентів під час війни. Проєкт «Інноваційна модель захисту ментального здоров’я студентської молоді у воєнний та повоєнний періоди» розрахований на 2023-2024 роки та фінансується коштом гранту Національного фонду досліджень України.