Головна НовиниЗ університету Шевченка звільнилося понад пів сотні викладачів

З університету Шевченка звільнилося понад пів сотні викладачів

ФОТО: з відкритих джерел

Автор Kashtan News

Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров повідомив, що після оголошення рішення про навчання «наживо» звільнилися понад 50 викладачів, які перебувають за кордоном

Про це ректор заявив в ефірі програми ««Укрінформ: вечірній стрім», відповідаючи на запитання, наскільки гостра проблема з викладацьким складом в університеті зараз.

«Ця проблема є і дуже гостра, тому що виїхали молоді викладачки з дітьми, діти пішли в школи, або середнього віку ( діти – ред.) пішли на навчання в універистети. І в нас за останній тиждень, коли ми оголосили, що будемо виходити «наживо», звільнилися понад 50 викладачів і викладачок, які живуть за кордоном». За словами Бугрова, найбільший відтік кадрів – в інституті філології.

Також він розповів, що сьогодні університет готує аспірантів, які згодом зможуть стати викладачами в університеті.

Як повідомляв kashtan NEWS, науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка вивчатимуть психічне здоров’я студентів під час війни. Проєкт «Інноваційна модель захисту ментального здоров’я студентської молоді у воєнний та повоєнний періоди» розрахований на 2023-2024 роки та фінансується коштом гранту Національного фонду досліджень України.

Вам також може сподобатися