Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков повідомив про завершення будівництва Дарницького мосту, одного з найбільших довгобудів у Києві.
За понад 10 років будівництва Дарницькій міст став памʼяткою корупції та халатності. 2021 року роботи з його зведення відновилися, а за час повномаштабного вторгнення не проводилися лише в березні та квітні 2022 року.
Нові зʼїзди значно розвантажать трафік, адже після перекриття Південного мосту дістатися з лівого берега на правий і навпаки було надзвичайно складно. Нині Дарницький міст має шість смуг руху, його пропускна
спроможність становить 35 тисяч автомобілів на добу.
«Якісні мости — це запорука швидкої логістики, сталого економічного розвитку та стабільної гуманітарної ситуації в Україні. Я бачу, що країна докорінно змінилася, час вимагає системних, глибинних змін, нових підходів до роботи, високої швидкості будівництва та відновлення. У нас немає ще десятків років на очікування», – зазначив Олександр Курбаков.
Як відомо, ще 2019 року Президент України Володимир Зеленський озвучив пріоритети щодо розбудови інфраструктури держави. Серед них – завершення будівництва мостів-довгобудів.