Головна ЗабудоваЗнесення на Рейтарській: у справу втрутилося міністерство
Міністерство культури та інформаційної політики України вимагає від забудовника припинити руйнування давньої будівлі на вулиці Рейтерська, в Києві.

Знесення на Рейтарській: у справу втрутилося міністерство

ФОТО: Дмитро Перов / Facebook

Автор kashtan NEWS

Забудовника закликали припинити незаконні дії

Міністерство культури та інформаційної політики України звернулося з вимогою до забудовника негайно припинити будь-які роботи щодо  знесення історичної будівлі на вулиці Рейтарська, 37, у Києві.

Про це йдеться в повідомленні  міністерства.

«Демонтаж цієї памʼятки — пряме порушення Закону України про охорону культурної спадщини та статті 37-2, яка вимагає обов’язкове врахування рекомендацій Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО перед проведенням робіт в буферній зоні об’єкта всесвітньої спадщини. Очевидно, що прямо зараз незаконні роботи свідомо проводяться з метою знищити матеріальну структуру історичної садиби  Києва», — зацитували в  пресслужбі очільника відомства Ростислав Карандєєва.

За його словами, забудовник не провів інформування Комітету ЮНЕСКО та не отримав жодних рекомендацій, а тому має припинити свавілля.

Як повідомлялося, київський забудовник розпочав знесення 130-річного будинку Земської управи в центрі столиці, на вулиці Рейтарська, 37, на підставі підроблених документів.

Вам також може сподобатися