Також без електрики залишилась частина Бучанського району на Київщині
Вранці в середу, 24 квітня, в частині будинків Святошинського району зникло енергопостачання.
Про це повідомили в ДТЕК.
Крім того, світло частково зникло в Бучанському районі Київської області.
Енергетики ліквідовують аварію та переключають будинки на резервні джерела живлення.
Водночас в «Укренерго» повідомили, що в Україні протягом доби зберігається дефіцит електроенергії.
«Через пошкодження, завдані ракетними ударами росіян, електростанції не можуть виробити достатньо електроенергії, щоб покрити всі потреби споживачів», – пояснили в компанії.
Станом на 09:30 24 квітня споживання електрики перевищило на 10% вчорашній рівень на цей же час. За виключенням нічних годин Україна майже протягом всієї доби була змушена імпортували електроенергію з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Молдови.
Енергетики просять українців ощадливо ставитися до споживання електрики.
Читайте також: Шукай об’їзд: у двох районах столиці ускладниться рух транспорту
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.