Футбольний матч розпочнеться ввечері
Сьогодні «Дніпро-1» у словацьких Кошицях зіграє перший матч сезону-2023/24 — в другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів проти грецького «Панатінаїкоса».
Про це повідомляє Українська Прем’єр-Ліга.
Як зазначається, для «Дніпра-1» єврокубковий сезон-2023/24 — другий в клубній історії. У серпні 2022-го клуб дебютував в турнірах під егідою УЄФА, невдало зіграв у кваліфікації Ліги Європи, але потім вийшов з групи Ліги Конференцій, де в 1/16 фіналу поступився тому ж супернику, що і в ЛЄ — кіпрському АЕКу.
Наразі в дебютному для дніпрян сезоні в Лізі Чемпіонів суперник у них ще більш потужний — «Панатінаїкос», який є 20-разовим чемпіоном Греції та 19-разовим володарем Кубка Греції.
На матчі, який розпочнеться о 21:00 за київським часом, працюватиме італійська бригада арбітрів на чолі з Даніеле Кіффі (в тому числі працюватиме і система VAR).
Як повідомлялося, гравці футбольного клубу «Динамо»(Київ) завершили в Австрії тренувальні збори і повернулися додому. У неділю, 30 липня, о 17.00, столичне «Динамо» зіграє із закарпатським «Минаєм» у рамках першого туру української Прем’єр-ліги сезону 2023/24.