Посадовцю загрожує тривалий термін позбавлення волі
Поліція Києва викрила на розтраті двох мільйонів гривень бюджетних коштів директора одного з ДЮСШ столиці.
Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП у м.Києві.
«Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець уклав угоду про проведення капітального ремонту дитячої спортивної школи із підрядним підприємством за завищеними цінами», — йдеться в повідомленні.
Як зазначили в поліції, було проведено експертизи, які підтвердили завдані столичному бюджету збитки на загальну суму майже 2 мільйони гривень.
Наразі слідчі оголосили директору підозру в розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Посадовцю загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.
Нагадаємо, Апеляційний суд Києва повернув столичній громаді один із будинків на вулиці Січових Стрільців, 35-А, який було незаконно передано в користування фізичній особі.