Головна ЗабудоваУ центрі Києва приватна особа заволоділа старовинним будинком
прокуратура києва

У центрі Києва приватна особа заволоділа старовинним будинком

Автор Kashtan News

Прокуратура домоглася через суд повернути киянам будівлю

Апеляційний суд Києва повернув столичній громаді один із будинків на вулиці Січових Стрільців, 35-А, який було незаконно передано в користування фізичній особі.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

«Прокуратура подала до суду позов про витребування з незаконного володіння фізичної особи нежитлових приміщень у будинку по вулиці Січових Стрільців, який є пам’яткою архітектури місцевого значення», — йдеться у повідомленні.

Як розповіли у правоохоронному відомстві, під час первинного розгляду справи Шевченківський районний суд  Києва відмовив у задоволенні позову через начебто не доведення прокурором наявності у територіальної громади  Києва речових прав на спірне нерухоме майно, а також не доведення факту укладання договорів щодо спірного майна з порушенням законодавства.

На це рішення прокурори  подали  апеляційну скаргу. У результаті таких дій ухвалу суду першої інстанції було скасована, а рішення апеляційного суду вже набрало законної сили. Нині прокуратура вживає заходи щодо його виконання.

Крім того, як зазначили в прокуратурі, особу, яка підробила документи, на підставі яких будинок незаконно вибув із комунальної власності, притягнуто до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, у центрі Києва забудовники знову почали знищувати історичний будинок на вулиці Рейтарській, 37, незважаючи на відкрите кримінальне впровадження.

Вам також може сподобатися