Із 20 липня дістатися фунікулером із Поштової площі до Михайлівської буде неможливо
Київський фунікулер зачиняється на щорічний плановий ремонт, повідомляють у КМДА.
Роботи триватимуть з 20 липня до 22 серпня.
За цей час фахівці мають відремонтувати машинний, компресорний та теристорний зали, провести скорочення тросу, обстежити контактну мережу та шпали з частковою заміною, а також виконають поточний ремонт вагонів фунікулера.
Після закінчення ремонтних робіт на фунікулері проведуть статичні та динамічні випробування під навантаженням, перше ніж відкрити його для пасажирів.
Нагадаємо, у КМДА знову поскаржилися на низькі ціни у громадському транспорті.
Також 17 липня стало відомо про оголошення підозри екс-директору КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва», який замість транспортної розв’язки на Поштовій площі побудував торгівельний центр та п’ять ресторанів.