Кияни в чотирьох поєдинках здобули три перемоги
Київське «Динамо» результативно зіграло черговий спаринг-матч у межах підготовки до наступного сезону, завдавши поразки саудівському «Аль-Гілялю» з рахунком 1:0.
Про це повідомляє Суспільне спорт.
Як зазначається, кияни продовжують підготовку до старту в Чемпіонаті України та, перебуваючи на австрійському зборі, провели вже чотири спаринги, у трьох із яких здобули перемоги.
Єдиний м’яч кияни забили у ворота «Аль-Гіляля» у першому таймі: простріл Олександра Тимчика замкнув Віталій Буяльський.
Новий сезон для киян розпочнеться 30 липня з матчу першого туру проти «Миная». В єврокубках команда Мірчі Луческу розпочне виступати 10 серпня, в третьому раунді кваліфікації Ліги конференцій (суперник визначиться після жеребкування).
Як повідомлялося, Київський футбольний клуб «Динамо» уклав новий контракт із універсальним гравцем Олександром Караваєвим.