Головна ВійнаІз російського полону додому повернули 22-ох українських воїнів
київ офіс президента обмін повернення з полону

Із російського полону додому повернули 22-ох українських воїнів

ФОТО: Служба безпеки України/ Facebook

Автор Kashtan News

Найстаршому зі звільнених захисників 54 роки, наймолодшому – 23

Про це повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму Телеграмі

«Сьогодні (7 серпня. –Ред. )повернули додому з полону ще 22-ох українських воїнів. Це бійці ЗСУ, з них два офіцери, військовослужбовці рядового та сержантського складу. Вони брали участь у боях на різних напрямках, серед звільнених є поранені. Усі визволені пройдуть курс фізичної та психологічної реабілітації, реінтеграції та отримають необхідне лікування за підтримки фахівців-медиків», – зазначив керівник ОП.

Він висловив вдячність Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими за проведену роботу.

«Маємо виконати завдання Президента та повернути всіх наших людей», – наголосив Андрій  Єрмак.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець написав у соцмережах, що загалом вже додому повернулося 2 598 українців. Це –  48-й обмін, який вдалося провести.

Омбудсман запевнив, що наша держава здійснює всі можливі кроки, аби повертати додому своїх громадян. За його словами, кожна репатріація — це результат кропіткої роботи.

За даними вітчизняних громадських організацій, у російському полоні наразі перебувають від 10 тисяч українських військових. Про багатьох із них немає інформації, чи вони живі.

Нагадаємо: Верховна Рада України закликала світову спільноту забезпечити обмін та повернення в Україну військовополонених захисників Маріуполя, а також посилити політико-дипломатичний та санкційний тиск на росію.

Вам також може сподобатися