Атака на університет сталася напередодні Нового року
У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відновлюють унікальні вітражі, які зазнали руйнування через російську ракетну атаку 31 грудня 2022 року.
Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомляє КНУ.
«Разом з активістами та волонтерами продовжуємо відновлювати модерністські вітражі, пошкоджені внаслідок ракетного обстрілу Києва 31 грудня 2022 року», — йдеться в повідомленні вишу.
Як зазначається, наразі реставратори працюють над поетапним відновленням п’яти панно. Для цього використовується автентичне скло та свинцеві спаї.
Потрібно зазначити, що кожен вітраж складається з двох половинок, а кожна половинка із чотирьох секцій.
«Внаслідок ракетної атаки вцілілого вітражного панно не залишилося жодного. Два з них повністю пошкоджено вибуховою хвилею, а три —частково. Тож, попереду ще не один місяць важкої праці», — наголосили співробітники університету.
Як повідомлялося, вранці, 6 серпня, на щит Батьківщини-Матері було піднято Державний Герб .
Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід користування нашим сайтом. Якщо ви продовжите користуватися цим сайтом, ми вважатимемо, що ви ним задоволені.