Такого не було останні 13 років
Українська столиця побила черговий температурний рекорд — цього разу остання ніч виявилася найтеплішою з 2013 року.
Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.
«За даними спостережень, ніч на 6 серпня в Києві виявилася найтеплішою, адже температура не опустилася нижче +21,2°С», — йдеться в повідомленні.
Як зазначили кліматологи, попереднє рекордне значення (+21°С 2010 року) перевищено на 0,2°С.
Як повідомлялося, через спеку в середу, 19 липня, о 21:40, в енергосистемі України зафіксовано літній рекорд споживання електроенергії.