Головна ВідеоКолишня вбиральня на Оболоні отримала нове призначення (ВІДЕО)
Колишню вбиральню на Оболоні переобладнали під укриття.

Колишня вбиральня на Оболоні отримала нове призначення (ВІДЕО)

ФОТО: Кирило Фесик / Facebook

Автор Kashtan News

Сім підземних туалетів району можуть стати укриттями

В Оболонському районі столиці підземний громадський туалет переобладнали під укриття.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив голова Оболонської РДА Кирило Фесик.

«У межах розширення підземного простору, який можна використовувати як безпечні укриття нами, з ініціативи активних мешканців Оболоні, було виявлено 7 підземних громадських вбиралень, які вже роками не використовувалися та перебували на балансі комунального підприємства «Київводфонд», — написав Кирило Фесик.

За його словами, у максимально стислі строки було проведено роботу з передачі цих об’єктів на баланс районного ШЕУ, отримання фінансування та приведення в належний стан.

Таким чином, перше оновлене укриття для мешканців району відкрилося в підземному переході, на вулиці Володимира Івасюка, 38.

Укриття обладнано двома виходами, розумною системою доступу, яка має декілька можливостей потрапити до нього. Це — або автоматичне відкриття під час тривоги, або зв‘язок з диспетчером, або введення пін-коду, який відображається через відповідний телеграм-бот, доступ до якого можна отримати, зчитавши  QR-код, що розміщено на вході в укриття.

Як повідомлялося, на Оболонській набережній  відновили роботу фонтана «Три дівчини».

Вам також може сподобатися