Головна НовиниКиївського акушера визнали винним у смерті немовляти: який вирок виніс суд

Київського акушера визнали винним у смерті немовляти: який вирок виніс суд

Фото: Київська міська прокуратура

Автор kashtan NEWS

Дитина померла через невчасне рішення про кесаревий розтин

Суд визнав акушера-гінеколога столичної приватної клініки винним у смерті новонародженої дитини.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

«Трагедія сталася у травні 2020 року. Під час ведення пологів 32-річної жінки лікар акушер-гінеколог здійснив неправильну оцінку даних КТГ-моніторингу плода та несвоєчасно ухвалив рішення щодо проведення операції кесаревого розтину», – йдеться в повідомленні.

Через це новонароджена дитина отримала незворотні пошкодження центральної нервової системи, від яких померла через 55 днів. Судово-медична експертиза підтвердила причинно-наслідковий зв’язок між діями медика та смертю немовляти.

Лікаря було визнано винним у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому (ч. 2 ст. 140 КК України). Суд призначив йому покарання у вигляді трьох  років позбавлення волі з позбавленням права займатися медичною діяльністю строком на  рік. Це – максимальний строк, передбачений цією статтею, зазначають у прокуратурі.

Також суд повністю задовольнив позовні вимоги матері померлої дитини щодо стягнення з клініки компенсації моральної шкоди в розмірі 1 170 000 гривень.

Читайте також: Екскерівника київського метрополітену Віктора Брагінського оголошено в розшук

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися