Головна НовиниДо КП «Київміськсвітло» прийшла поліція з обшуком

До КП «Київміськсвітло» прийшла поліція з обшуком

Фото: ілюстративне з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

Чиновників підозрюють у махінаціях з ремонтом вуличного освітлення

Працівники слідчого управління столичного ГУ Нацполіції проводять обшуки в комунальному підприємстві «Київміськсвітло».

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

«Слідчі дії здійснюють у межах кримінального провадження щодо ймовірної причетності посадових осіб комунального підприємства до перевищення витрат на капітальні ремонти мереж зовнішнього освітлення в період 2023–2024 років. Наголошуємо, що наразі проводиться лише досудове розслідування з метою виявлення і фіксації ймовірних правопорушень», – йдеться у повідомленні.

У КМДА стверджують, що всі тендерні процедури на ремонти відбувалися у відповідності до законодавства, а кошторисні виплати здійснювали винятково за актами виконаних робіт.

У свою чергу, в «Київміськсвітлі» заявляють, що частина договорів за 2024 рік ще не завершена, тому проведення обшуків із вилученням оригінальних документів за цей період перешкоджає діяльності підприємства.

Читайте також: Омбудсмен Лубінець хоче звернутися до СБУ з приводу професора Василенка

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися