Головна НовиниКиївський школяр здобув дві золоті медалі на міжнародній олімпіаді з математики

Київський школяр здобув дві золоті медалі на міжнародній олімпіаді з математики

Фото: Дніпровська РДА

Автор kashtan NEWS

У німецькому місті Хемніц відбулася 19-та Центральноєвропейська математична олімпіада

В ній взяли участь 66 юних математиків із 11 країн Центральної Європи, демонструючи свою креативність та майстерність у розв’язанні складних завдань як в індивідуальних, так і в командних змаганнях.

Учень 11-го класу Наукового ліцею № 208 Дніпровського району Києва Володимир Пригунов здобув дві золоті медалі: в індивідуальному заліку виборов найкращий результат (32 з 32 балів); у командному заліку – перше абсолютне місце (54 бали), повідомляє Дніпровська РДА.

Читайте також: Київський аспірант став найкращим математиком України

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися