Відпочинок на природі позитивно відбивається на настрої людини
У Києві на території ВДНГ кияни, які втомилися від міської метушні, можуть провести час наодинці чи з друзями у затишному «Саду Гамаків»
Про це повідомляє kvestmania.
«Шукаючи затишне та спокійне місце, де можна відпочити від атмосфери великого міста, можна зазирнути в «Сад Гамаків». Тут можна побути наодинці з природою, почитати улюблену книгу, помріяти або навіть провести час з друзями чи влаштувати романтичне побачення», — йдеться у повідомленні.
Як зазначається, на локації є гамаки, пуфи, крісла-мішки та пледи.
У вихідні «Сад Гамаків» працює з 13:00 і до останнього гостя.
Як повідомлялося, у Києві триває сезон квітіння гортензій: зараз на Русанівській набережній можна побачити квіткову алею довжиною майже кілометр.