Головна БезпекаНа озері Вербне врятували людину

На озері Вербне врятували людину

Автор Каштан Куру

Чоловік тонув у 150 метрах від берега

У суботу, 22 липня київські рятувальники витягнули з озера чоловіка, який ледве не втонув.

Про це повідомили у пресслужбі столичного ГУ ДСНС.

Інцидент стався на озері Вербне в Оболонському районі міста.

«22 липня о 19:32 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що в озері Вербне тоне людина. Водолази аварійно-рятувального загону спеціального призначення по прибуттю побачили чоловіка на відстані 150 м від берега, який потребував допомоги», – розповіли у ДСНС.

Рятувальники витягли чоловіка з води: на щастя, він не постраждав.

ДСНС закликає киян та гостей міста не нехтувати правилами безпеки під час відпочинку на воді та біля неї.

«Пам’ятайте життя не має ціни, і недбалість може призвести до трагічних наслідків. У разі виникнення будь-якої надзвичайної події, телефонуйте за номером 101!», – нагадують рятувальники.

Раніше у ГУ ДСНС розповіли, скільки надзвичайних ситуацій сталося в Києві за тиждень.

Вам також може сподобатися