Головна НовиниНа реставрації музею «Київська фортеця» розтратили кошти

На реставрації музею «Київська фортеця» розтратили кошти

Фото: http://kyivmaps.com/

Автор kashtan NEWS

Столичні правоохоронці повідомили про підозру ексдиректорці

Поліція викрила схему розкрадання коштів на реставрації Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця».

Зловмисниця, обіймаючи посаду директорки  музею, уклала угоду з підрядником на реставраційні роботи однієї з башт фортеці за завищеними цінами. Зокрема, йдеться про вартість будівельних матеріалів. Внаслідок цього музею завдано збитки на 868 тисяч гривень.

Фігурантці повідомлено про підозру. Їй загрожує до дванадцяти років позбавлення волі, інформує відділ комунікації поліції Києва.

Читайте також: АУДИТОРИ ЗНАЙШЛИ ФІНАНСОВІ ПОРУШЕННЯ В КП «ПЛЕСО» ТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД»

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися