Головна НовиниПід виглядом профілактики: Кличка закликають припинити практику відключення води
У Київраді зареєстровано петицію, аби припинити відключення води під приводом профілактики мереж.

Під виглядом профілактики: Кличка закликають припинити практику відключення води

ФОТО: chesnok.media

Автор kashtan NEWS

Роботи комунальників не зменшують кількості аварій на водогонах

Мешканці столиці просять місцеву владу припинити практику відключення води в будинках під приводом проведення профілактичних робіт

Про це йдеться в електронній петиції, опублікованій на сайті Київради.

Як зазначають автори документа, протягом останніх років у Києві закріпилася порочна практика тимчасового відключення водопостачання будинків начебто для проведення якихось профілактичних робіт на мережах.

«Фактично такі роботи майже не проводяться ані в самих будинках, ані в теплопунктах, хіба що під час виникнення аварійних ситуацій. Мешканців будинків ніхто завчасно не попереджає про таке відключення, внаслідок чого вони змушені залишатися без водопостачання», — констатують автори петиції.

Крім того, наголошують вони, такі дії з боку столичних комунальників ніяк не впливають на зменшення кількості аварій на мережах, що дає підставу вважати такі відключення абсолютно недоцільним заходом.

Як повідомлялося, мешканці столиці просять міську владу подовжити час роботи пасажирського транспорту на годину у вечірні часи п’ятниці та на вихідні.

Вам також може сподобатися