Головна СпортСтоличне «Динамо» отримало нового спонсора
"Динамо" (Київ) отримало нового спонсора.

Столичне «Динамо» отримало нового спонсора

ФОТО: fcdynamo.com

Автор kashtan NEWS

Клуб уклав угоду з британською компанією

Автомобільний бренд з британським корінням MG Motor та ФК «Динамо» (Київ) підписали дворічний договір про співпрацю на сезони 2023-2025 років.

Про це повідомляє офіційний сайт столичного футбольного клубу.

Як зазначили у «біло-синіх», підтримка нині, як ніколи, важлива для клубу, оскільки за останній час більшу частину свого автопарку футболісти передали для потреб Збройних Сил України.

«Тож, автомобілі, які нам передають наші партнери, слугуватимуть на користь нашого клубу та дозволятимуть нам виконувати свої обов’язки й важливі завдання», — констатували в ФК «Динамо».

Потрібно зазначити, що MG Motor також виступає активним спонсором таких знаних клубів, як ФК «Ліверпуль» (Англія), ФК «Олімпік Ліон» (Франція), ФК «Спортинг Кристал» (Перу), ФК «Депортіво Гвадалахара» (Мексика), футбольних асоціацій Чилі та Уельсу.

Як повідомлялося, автором найкращого гола у серпні в столичному футбольному клубі «Динамо» став Микола Шапаренко.

Вам також може сподобатися