Водій понесе адміністративну відповідальність
Правоохоронці конфіскували автівку в молодика, який дрифтував на парковці у ТРЦ в Подільському районі в день жалоби за загиблими внаслідок терористичної атаки.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Відео з небезпечним «автошоу», яке влаштував водій BMW, розійшлося соцмережами 18 червня.
«Правоохоронці встановили особу порушника – ним виявився 24-річний керманич BMW, на якого патрульні поліцейські склали адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) та ч. 2 ст. 122-2 (невиконання водіями вимог про зупинку) КУпАП», – повідомили в поліції.
Також дізнавачі районного управління поліції вилучили у порушника автомобіль.


«Поліція суворо попереджає водіїв про небезпеку та відповідальність за дрифт авто на дорогах загального користування. Подібні небезпечні маневри створюють загрозу для всіх учасників дорожнього руху!» – зазначають правоохоронці.
Читайте також: Удар по Києву 17 червня: киян закликали дати свідчення
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.