Головна НовиниРозікрали мільйони на будівництві Подільского  мосту: генпідрядник іде під суд слідом за замовником
Розкрадання під час будівництва Подільського мосту в Києві.

Розікрали мільйони на будівництві Подільского  мосту: генпідрядник іде під суд слідом за замовником

ФОТО: Wikimedia commons / Заварзін; Київська міська прокуратура / Facebook

Автор kashtan NEWS

Загальні збитки, спричинені бюджету, становлять майже 150 млн гривень

Директор генпідрядної організації, яка брала участь у скандальному будівництві Подільського мосту, постане перед судом слідом за замовником будівництва.

Обвинувальний акт уже скеровано до Подільського райсуду Києва, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

«Згідно з матеріалами слідства, в грудні 2020 року генпідрядник будівництва вказав у документах неправдиві дані про обсяги та вартість виконаних підводних робіт. Йдеться, зокрема, про роботи з очищення металоконструкцій від обростання, на глибині 12-20 метрів, із залученням водолазної станції на Подільському мостовому переході через річку Дніпро, в  Києві», – йдеться у повідомленні.

Під час слідства експертиза засвідчила, що роботи на суму понад 6 млн грн документально не підтверджуються.

Раніше в межах тієї  справи прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва».

«Крім того, цим  посадовцям повідомлено про підозру за фактами завищення вартості на оренді машин та механізмів на 104 млн грн, завищення вартості робіт із використанням найманого обладнання на 36 млн грн, а також завищення вартості робіт із фарбування прольотних плит Подільського мосту на 2 млн грн», – зазначили в Київській міській прокуратурі.

Нагадаємо, раніше правоохоронці також оголосили підозру ексдиректору КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва», яке замість розв’язки на Поштовій площі збудувало ТЦ та п’ять ресторанів.

Вам також може сподобатися